سینی چوب و رزینی آراد

سینی چوب و رزینی آراد

از اونجایی که خوب پذیرایی کردن از مهمون برای ماایرانی ها خیلی مهمه و توی سنت مون رخنه کرده ، این قضیه نیازمند توجه خیلی زیاد خصوصا برای خانوما شده. یکی از راه های درست ادا کرپن این سنت و نشون دادن احتراممون به مهمون میتونه از طریق ظروف پذیراییمون باشه مثل سینی هایی که جلوی مهمونامون میگیریم .

حالا اگه این سینی ها خوش رنگ باشن هم چوبی هم رزینی و هم با کیفیت که دیگه نورعلی نوره

‎980,000 تومان
بدون مالیات

توضیحات

از اونجایی که خوب پذیرایی کردن از مهمون برای ماایرانی ها خیلی مهمه و توی سنت مون رخنه کرده ، این قضیه نیازمند توجه خیلی زیاد خصوصا برای خانوما شده. یکی از راه های درست ادا کرپن این سنت و نشون دادن احتراممون به مهمون میتونه از طریق ظروف پذیراییمون باشه مثل سینی هایی که جلوی مهمونامون میگیریم . حالا اگه این سینی ها خوش رنگ باشن هم چوبی هم رزینی و هم با کیفیت که دیگه نورعلی نوره.سینی که هم فرکانس طبیعت رو به خاطر جنس چوبش داره و هم رزین اپوکسی اون خیلی محکم و باکیفیته (حتی توی رزینشم چوب قرار دادیم که درکنار زیبایی بیشتری که میده ،همواره طبیعت رو برای شماشبیه سازی کنه )و در مقابل سردی و گرمی و حتی ضربه وافتادن هم مقاومه . از طرفی مابرای راحتی در نگهداری رنگ و چوب سینی روی کار رو روغن مرغوب ازمو رو جهت ابگریز شدنش استفاده کردیم .ساخت سینی ها کاملا به صورت دستساز هستش پس از این جهت دارای ارزش معنوی هم هست .
درکنار تمام این آیتم های حذاب باید بگم که این سینی های دلبر از بس خوشگلن و پرطرفدار که حتی میشه به عنوان دیوار کوب و تابلو دکوری هم ازشون استفاده کرد،یعنی با یک خرید میتونید یک تیرو دونشان بزنید?
پس به جای استفاده از سینی های فلزی و استیل و پلاستیکی بی روح این سینی های جذاب و دوست داشتنی و خوش رنگ رو همین الان سفارش بدید و اونو به خودتون و خونوادتون هدیه بدید.

جزئیات محصول

طول (سانتیمتر)
50
عرض (سانتیمتر)
30
10 قلم

دیدگاه ها (0)

No reviews
محصول به لیست علاقه مندی اضافه شد
محصول به لیست مقایسه اضافه شد